Wizyta duszpasterska
27-12-2021 13:22 • Ks. Stanisław Rząsa

Wizytę duszpasterską przeprowadzimy zgodnie z wytycznymi. Po świętach będziemy sprawować Msze Święte w kościele o Boże błogosławieństwo dla naszych rodziny z poszczególnych ulic i odcinków naszych wiosek. Natomiast Ci, którzy życzą sobie wizytę duszpasterską w tradycyjnej formie np. potrzeba poświęcenia nowego domu, na tych Mszach świętych złożą informację na kartce z podaniem imienia i nazwiska, adresu i numeru telefonu. Indywidualnie umówimy się na wizytę z zachowaniem sanitarnej ostrożności.

Msze Święte o Boże błogosławieństwo sprawujemy o godz. 18.00 w wyznaczone dni. Na Mszy Świętej odmówimy modlitwę o błogosławieństwo. Na stoliku w świątyni znajdziemy obrazki kolędowe. Będzie również woda poświęcona w małych buteleczkach, jeśli nie mamy w domu. Z racji wizyty duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na utrzymanie świątyni.  Niestety z powodu epidemii i dużego zagrożenia nie możemy się spotkać indywidualnie jak w poprzednich latach dlatego zapraszamy do wspólnej modlitwy i kolędowania w świątyni.

Poniedziałek 27 grudnia - godz. 18.00

Lisów od Lubartowa do Klubu oraz ul. Ciołkowskiego

Wtorek 28 grudnia - godz. 18.00

Lisów od Klubu w kierunku Wincentowa oraz ul. Heweliusza, Polarna i Księżycowa