Kaplica w Brzezinach
31-10-2009 16:04 • Ks. Stanisław Rząsa

Kaplica pod wezwanie św. Franciszka została zbudowana w latach osiemdziesiątych dzieki zaangażowaniu mieszkańców z inicjatywy ks. Andrzeja Tokarzewskiego ówczesnego proboszcza parafii św. Anny. Odpust w pierwszą niedzielę po 4.X - wspomnieniu liturgicznym św. Franciszka.

Msza św. w niedzielę o godz. 9.00

Kalendarium:

2014

Zostało wykonane ogrodzenie metelowe od drogi. W czasie odpustu Mszę św. odprawił i kazanie wygłosił Ks. Paweł Wróbel - salwatorianin, student KUL-u.

2013

Odnowiliśmy pomieszczenie na zapleczu kaplicy. Zostały ułożone płytki na posadzce i wstawione drzwi antywłamaniowe w tylnej części kaplicy. Mszę św. odpustowa odprawił ks. wikariusz z parafii Piotrawin. Tacę przekazaliśmy tej parafii jako pomoc dla tej wspólnoty parafialnej.