01-09-2009 12:23 • Marcin Malessa

Redakcja Serwisu zaprasza do współpracy wszystkich do tej współpracy chętnych.

Każda forma kooperacji będzie przez nas mile widziana.

• Najprostrzym sposobem jest po prostu przesłanie e-maila na adres: redakcja@parafia.lubartow.pl. Tekst należy podpisać imieniem i nazwiskiem, opatrzyć tytułem oraz datą. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikacji, adjustacji, redagowania i korekty całości a także do niepublikowania tekstu. W przypadku poważniejszych zmian autor jest proszony o autoryzację gotowego do publikacji materiału.

• Zapraszamy do współpracy fotografów. Interesują nas relacje z różnego rodzaju wydarzeń religijnych, które mają miejsce w Lubartowie bądź dotyczą społeczności mieszkańców naszego miasta. Liczba zdjęć z pojedynczej sesji nie powinna przekraczać 30. Rozmiar zdjęć: dłuższy bok 800px. Format: jpg. Każda sesja powinna posiadać swój tytuł oraz być podpisana imieniem i nazwiskiem autora fotografii. Redakcja zastrzega sobie prawo selekcji zdjęć (w porozumieniu z autorem), bądź do ich niepublikowania. Zdjęcia proszę przesyłać na adres: redakcja@parafia.lubartow.pl.

• Jeśli masz ciekawy pomysł na ulepszenie strony - napisz na adres: redakcja@parafia.lubartow.pl

Będziemy wdzięczni za każdy e-mail i każdą propozycję.

- Redakcja -