Nowenna ku czci MBNP

W naszej parafii w każdą środę przed Mszą św. modlimy się prosząc o wstawiennictwo Matkę Bożą Nieustającej Pomocy - patronkę naszej parafii. Każdy ma możliwość, by modlić się i w jego osobistej intencji - pisząc swoją intencję na kartce i wrzucając ją do skrzynki w drzwiach kościoła. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.

Prasa katolicka

Zachęcamy wszystkich do czytania prasy katolickiej. "Niedzielę" i "Gościa Niedzielnego" można nabyć w zakrystii, a "Małego Gościa Niedzielnego" w sklepiku. Dziękujemy wszystkim czytającym.

PAPIESKIE INTENCJE MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ NA SIERPIEŃ 2015

INTENCJA  OGÓLNA

Aby wszyscy ludzie pracujący na polu wolontariatu wielkodusznie angażowali się w służbę potrzebującym.

INTENCJA  MISYJNA

Abyśmy wychodząc poza siebie potrafili stawać się bliscy tym, którzy są na peryferiach więzi międzyludzkich i społecznych.