ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
21-04-2016 11:00 • Ks. Stanisław Rząsa

Sakrament Małżeństwa zamierzają zawrzeć następujące osoby:

1. Kosior Michał – kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Zbiciak Magdalena – panna z parafii Przemienienia Pańskiego w Firleju.
2. Jędryszka Rafał – kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Włosek Marianna Magdalena – panna z parafii św. Anny w Lubartowie.
3. Pszczoła Krzysztof - kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Madeja Alicja Katarzyna – panna z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Ostrowie Lubelskim
4. Maleszyk Przemysław Henryk - kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Zbytniewska Katarzyna – panna z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie
5. Woźniak Tomasz - kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Snoch Agnieszka Irena – panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Kielcach
6. Jędryszka Daniel - kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Sieńczak Sylwia Maria panna z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.

7. Hać Emil Sławomir – kawaler z parafii Podwyższenia Krzyża w Stężycy Nadwieprzańskiej i Kowalczyk Katarzyna Anna – panna z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.

1. Czerniachowski Łukasz – kawaler z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie i Budzyńska Olga Magdalena – panna z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie.

2. Jurek Piotr – kawaler z parafii Przemienienia Pańskiego w Firleju i Szymczak Agnieszka Natalia – panna z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich wyżej wymienionych osób, winien zgłosić do tutejszej kancelarii parafialnej.