Koło Przyjaciół Misji
25-08-2009 10:45 • Administrator

Przy naszej Parafii istnieje dość liczna grupa parafian należących do Koła Przyjaciół Misji. Prowadzony jest kolportaż prasy misyjnej - rozprowadzamy czasopismo "Misyjne Drogi" (40 szt). Corocznie sympatycy misji wyjeżdżają na spotkanie z Przyjaciółmi Misji do Kodnia - I niedziela czerwca. Spotkania są bardzo budujące, gdyż uczestniczą w nich polscy misjonarze z różnych stron świata przyjeżdżający na wypoczynek do Polski. Opowiadają o swojej pracy, wspólnie modlimy się z nimi. Wspomagamy ich nie tylko modlitwą, ale ofiarami pieniężnymi oraz poprzez zbiórkę znaczków pocztowych na rzecz misji.